השכרת רכב ביישובי השרון

מחפשים רכב להשכרה בכדי לצאת לטיול משפחתי בארץ או לבצע סדרה של סידורים, מחפשים רכב לבצע העברות של דירה או בכדי לרתום לו עגלה מלאה בציוד לעסק? איציק תושב מושב גאולים החליט לעשות לכם סדר ולתת לכם כמה טיפים להשכרת רכב זולה ונכונה.

ראשית עושים מחקר שוק רחב!

את המאמר הזה החלטתי להעלות ולשתף עם חברי מושב גאולים במטרה לחסוך לכם את הכאב ראש שהיה לי בחודש אוגוסט, כמו לרבים מכם הילדים נדנדו לצאת לקמפינג בצפון של כמה ימים, אני מיד קפצתי על ההזדמנות ואמרתי כן, קרן מי שמכיר אותה אישתי שתזכה לחיים ארוכים מעולם לא ישנה באוהל והבטיחה שגם לעולם לא כל עוד זה תלוי בה, אבל איך היא יכולה להסתכל לשלושת ילדינו ולהסביר להם שבגללה לא יוצאים לקמפינג?? אז חשבנו על פתרון והחלטנו לשכור קראוון, ככה בסוף היום קרן תיכנס לקראוון עם שני הבת הקטנה ותלך לישון בו בזמן שאנחנו סביב המדורה ואחר כך באוהלים.

הבעיה צצה מיד והיא שלרכב הטויטה קורולה שלי אין וו גרירה, ביררתי עלויות להתקין אחד וגיליתי שזה כמו סוף שבוע באילת!!! אז חשבתי על פתרון זול יותר והוא לשכור רכב עם וו גרירה. פה התחיל כאב הראש שלי, בארץ יש מלא חברות השכרה למכוניות, רובן מציעות את שירותי השכרת רכב עם גרר בין השמות הגדולים אפשר למצוא את שלמה סיקסט, אוויס, אלדן, הרץ, באדג'ט ועוד…. אז במי בוחרים? כמה עולה אצל כל אחד מהם ומה צריך לדעת לבדוק כאשר משכירים רכב.

אז התחלתי לעשות מחקר שוק רחב ומעמיק וכבר עכשיו אני יעשה לכם ספויילר ויגלה לכם שבסוף בחרתי בהשכרת רכב בארץ דרך חברת אוויס  למה? תכף תדעו בדיוק

אז ככה כמה דברים צריך לדעת לפני שמשכירים רכב והם:

  1. עלות הרכב ליום
  2. ביטוחים מה כוללים והאם צריך להוסיף משהו?
  3. במקרה של תקלה ברכב מה קורה? האם יש שירות 24/7?
  4. כמה דלק הוא צורך לקילומטר?
  5. האם יש בתוך הרכב ווי פיי?
  6. האם יש סוכנות רכב קרובה לבית שאפשר להחזיר אותו לשם?

אז עכשיו למה בחרתי באוויס, ניתן להגיד בברור שבכל החברות התייחסו אלי באדיבות בסובלנות לשאלות המציקות והרבות שלי אבל רק לאוויס היו את כל התשובות שרציתי לשמוע, המקצוענות שלהם הייתה נשמעת כבר מסוכן המכירות ועד לנציג בסוכנות שנתן לי את הרכב. המחיר היה מהנמוכים ביותר בין כולם, הביטוח הטוב ביותר ושירות 24/7.

בהצלחה לכולם ודרך צלחה

איציק .ש.